VANGARDE

Tempo Théorie, kronograf, armbandsur, 42 mm.

stål, automatisk, safirglas, läderband, viklås, box, ca 2012.

Limiterad och numrerad 33 av 88

Caliber V1 (ETA 7750)

Esineen kunto

Åldersrelaterat slitage.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V39

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Carl  Palmegren

Tukholma

Carl Palmegren
Assistant Specialist Watches

carl.palmegren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 22 000 SEK

    Tarjottu

    16 501
    1 614 EUR
    1 887 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    324 touko 18:3416501SEK
    218 touko 19:5516001SEK
    116 touko 20:2110000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia