1045279

VANGARDE, Tempo Théorie, kronograf, armbandsur, 42 mm.

stål, automatisk, safirglas, läderband, viklås, box, ca 2012.

Limiterad och numrerad 33 av 88

Caliber V1 (ETA 7750)

Esineen kunto

Åldersrelaterat slitage.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Carl  Palmegren

    Tukholma

    Carl Palmegren
    Head Specialist Watches

    carl.palmegren@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 22 000 SEK

    Tarjottu

    15 000
    1 460 EUR
    1 659 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    2 4 kesä 18:0015000SEK
    2 4 kesä 17:5913055SEK
    131 touko 20:0112555SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia