HALSSMYCKE samt RING

Frankrike 1900-talets andra hälft,

metall, besatt med grön sten, hängets höjd ca 8 cm. Löstagbar kedja längd ca 55 cm.

Vikt totalt ca 76 gram.

Esineen kunto

Bruksskick.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lina Olsen

Lina Olsen
Arvioija

lina.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 17 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    450
    44 EUR
    52 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 500 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    218 touko 18:38450SEK
    117 touko 14:21400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia