GOLVVAS

Porslin. Kanton, Qingdynastin, 1800-tal.

Dekor i emaljfärger och guld med motiv av palatsscen. Höjd 62 cm.

Esineen kunto

Slitage, nagg.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Alexandra Xu

Tukholma

Alexandra Xu
Arvioija

alexandra.xu@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    20 tuntia 34 minuuttia

    Lähtöhinta: 7 000 SEK

    Tarjottu

    3 700
    360 EUR
    428 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 3 900 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    316 touko 20:193700SEK
    216 touko 00:143500SEK
    115 touko 10:25300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia