OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, signerad E Steiner.

Stilleben. 90 x 125 cm.

Esineen kunto

Krackelyr. Retuscher. Mindre duklagningar.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L37

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    1 700
    166 EUR
    194 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (21 tarjousta)
    723 touko 10:371700SEK
    4A23 touko 10:361600SEK
    723 touko 10:361500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia