SKÅP

Georg Kofoed, Danmark, 1900-talets första hälft.

Betsad björk och almrotsfaner. Överdel med två dörrar och bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Nedtill med två dörrar och bakomliggande hyllplan. Rester av etikett. Bredd 135. Djup 43. Höjd 140 cm. Avain on.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    9 tuntia 34 minuuttia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    500
    49 EUR
    57 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 550 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    222 touko 13:15500SEK
    121 touko 17:27350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia