1046520

SKÅP

Georg Kofoed, Danmark, 1900-talets första hälft.

Betsad björk och almrotsfaner. Överdel med två dörrar och bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Nedtill med två dörrar och bakomliggande hyllplan. Rester av etikett. Bredd 135. Djup 43. Höjd 140 cm. Avain on.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    4 600
    438 EUR
    512 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    320 kesä 17:564600SEK
    320 kesä 17:544400SEK
    320 kesä 17:544200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia