VÄGGAPPLIQUER

Ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Förgylld mässing. Dekor av blommor och bandrosetter. För tre elektriska ljus vardera. Höjd 52 cm.

Esineen kunto

Hankaumaa. Toimivuutta ei testattu. Krakeloitunut.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    6 päivää 2 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    1 000
    97 EUR
    115 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 100 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    218 touko 23:331000SEK
    117 touko 18:49600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia