LARS LERIN

Akvarell signerad och daterad med dedikation: "Til Knut fra Lars aug -95".

"Fra Svolvær, Lofoten". 20 x 30,5 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

pedro.westerdahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 20 000 SEK

    Loppuhinta

    54 000
    5 238 EUR
    6 190 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (35 tarjousta)
    918 touko 19:1454000SEK
    7A18 touko 19:1352000SEK
    918 touko 19:1350000SEK
    Pohjahinta 16 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia