SPEGELBYRÅ

Nyrokoko, 1800-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Fyra lådor, överdelen med två mindre lådor på kortsidorna. Skuren och svarvad dekor.
Bredd 95, djup 56, höjd 169 cm. Avain on.

Esineen kunto

Kulumaa. Vaurioita. Kuivahalkeamia.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    959
    92 EUR
    107 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
    113 heinä 20:45959SEK
    4A13 heinä 20:45909SEK
    4A13 heinä 20:44900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia