KG NILSSON

Färglitografi, signerad och numrerad 31/225.

"I rörelse". Bildstorlek 54 x 32 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jessica Löfgren

Tukholma

Jessica Löfgren
Arvioija

jessica.lofgren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    98 EUR
    114 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    420 touko 19:221000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    420 touko 19:22500SEK
    317 touko 21:18400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia