1047344

BESTICK, 94 delar, silver, Svensk spets, bland annat GAB, 1910-tal.

Silvervikt 3138 g.
12 smörgåsgafflar
12 matgafflar
12 matskedar
12 bordsgafflar
8+4 bordsskedar
12 kaffeskedar
11 moccaskedar
1+1 såsslev

Esineen kunto

6 smörknivar, 11 smörgåsknivar, 12 matknivar samt 12 bordsknivar i nysilver medföljer. Slitage. Repor. Senare gravyr.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Maria Ribeiro

    Tukholma

    Maria Ribeiro
    Arvioija

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Loppuhinta

    8 661
    843 EUR
    958 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    3A15 kesä 12:258661SEK
    415 kesä 12:258461SEK
    313 kesä 22:528000SEK
    Pohjahinta 8 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia