ARON GERLE

Olja på pannå, signerad,

Stadsvy. 28,5 x 35,5 cm.

Esineen kunto

Sedvanligt ytslitage.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T3

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    400
    39 EUR
    46 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    324 touko 18:51400SEK
    220 touko 07:20350SEK
    117 touko 19:33300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia