BERT HÅGE HÄVERÖ

Olja på duk, signerad, daterad 1974.

Tessin Drottningholm. 40 x 48 cm.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T103
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 500 SEK

    Loppuhinta

    3 900
    378 EUR
    447 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
    721 touko 15:323900SEK
    620 touko 19:323700SEK
    4A20 touko 19:323500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia