1047788

BORDSUR, Frankrike, sent 1800-tal.

Mässing. Två bevingade putti vakandes över urtavlan. Riklig dekor av rosor, girlander, lejonmaskaron. Urtavlan med emaljerade siffror. På volutfötter. Pendel finns. Höjd 42 cm, längd 40 cm, bredd 15 cm. Avain on.

Esineen kunto

En tassfot är lös, en putti lite löst sittande. Åldersrelaterade slitage. Ej funktionstestad.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Caroline Lindahl

    Tukholma

    Caroline Lindahl
    Arvioija

    caroline.lindahl@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    2 421
    236 EUR
    268 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    1A13 kesä 22:392421SEK
    213 kesä 22:392221SEK
    1 8 kesä 20:312000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia