1047788

BORDSUR

Frankrike, sent 1800-tal.

Mässing. Två bevingade putti vakandes över urtavlan. Riklig dekor av rosor, girlander, lejonmaskaron. Urtavlan med emaljerade siffror. På volutfötter. Pendel finns. Höjd 42 cm, längd 40 cm, bredd 15 cm. Avain on.

Esineen kunto

En tassfot är lös, en putti lite löst sittande. Åldersrelaterade slitage. Ej funktionstestad.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Caroline Lindahl

Tukholma

Caroline Lindahl
Arvioija

caroline.lindahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    2 421
    230 EUR
    270 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    1A13 kesä 22:392421SEK
    213 kesä 22:392221SEK
    1 8 kesä 20:312000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia