BORDSUR

Frankrike, sent 1800-tal.

Mässing. Två bevingade putti vakandes över urtavlan. Riklig dekor av rosor, girlander, lejonmaskaron. Urtavlan med emaljerade siffror. På volutfötter. Pendel finns. Höjd 42 cm, längd 40 cm, bredd 15 cm. Avain on.

Esineen kunto

En tassfot är lös, en putti lite löst sittande. Åldersrelaterade slitage. Ej funktionstestad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Caroline Lindahl

Tukholma

Caroline Lindahl
Arvioija

caroline.lindahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 100
    205 EUR
    240 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    420 touko 15:412100SEK
    420 touko 15:401500SEK
    319 touko 22:071200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia