ROBERT BECHTLE, färglitografi, signerad och numrerad 115/300.

"68 Nova". Arches papper. Ingår i mappen "Documenta", publicerad av Shorewood Atelier. 60x86 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Pehmeitä käsittelytaitoksia. Tahra.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Caroline Lindahl

    Tukholma

    Caroline Lindahl
    Arvioija

    caroline.lindahl@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä