JORDGLOB

Columbus. 1950-tal.

Fot av trä med kromspegel. Med tillhörande prislista från 1958. Såld genom NK. Elektrifierad. Höjd ca 42 cm.

Esineen kunto

Slitage. Smärre skador. Ej funktionstestad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 1 tunti

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    650
    63 EUR
    75 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 700 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    220 touko 22:38650SEK
    1A20 touko 22:38600SEK
    220 touko 22:38550SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia