ANDERS ZORN

Etsning, 1916, signerad.

"De två". P. 19,8 x 14,7 cm.

Esineen kunto

Ej examinerad ur ram.

Kirjallisuus
Asplund 274.
Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Tarjottu

    7 500
    728 EUR
    860 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    622 touko 17:347500SEK
    521 touko 18:446500SEK
    419 touko 22:353600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia