GRÄDDSNIPA och SOCKERSKÅL

Silver 830, rokokostil, importstämplat.

Invändigt förgyllda. Dekor i relief med utsparade kartuscher. Uppburna på fyra fötter. Höjd 5-9 cm. Vikt 152 g.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Caroline Lindahl

Tukholma

Caroline Lindahl
Arvioija

caroline.lindahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    450
    44 EUR
    52 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    418 touko 17:28450SEK
    317 touko 18:26400SEK
    2A17 touko 18:26353SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia