LENA CRONQVIST

Litografi, signerad Lena Cronqvist och numrerad 91/170 med blyerts.

Ur mappen: "August Strindberg, Ett Drömspel". Tryckt av Atelier Clot, Paris, utgiven av Edourd Weiss, Paris och Öivind Johansen, Oslo. 72,5 x 52,5 cm. Oramad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C3
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    450
    44 EUR
    51 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    424 touko 18:30450SEK
    321 touko 23:54400SEK
    218 touko 20:24350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia