CIGARETTETUI

Silver, Persien (Iran), oidentifierade stämplar. Total vikt 151 g.

Förgylld insida. Mått 11x8x1 cm.

Esineen kunto

Mindre anlöpningar. Smärre bucklor.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    960
    93 EUR
    110 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    4A18 touko 10:54960SEK
    518 touko 10:54910SEK
    4A18 touko 10:53810SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia