GOLVURNOR

2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Balusterformade. Med dekor av blommor och fåglar i underglasyrblå. Pålagd grenverksdekor. Stämplade i godset. Höjd 44 - 45 cm.

Esineen kunto

Polttohalkeamia. Kulumaa. Krakeloitunut. Valmistusvirheitä.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    6 päivää 18 tuntia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    1 256
    122 EUR
    145 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 356 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    320 touko 22:221256SEK
    220 touko 07:301100SEK
    118 touko 15:351000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia