OLLE NORDBERG

Olja på duk, signerad och daterad -37-44. 60.

Landskap med man och kvinna. 104 x 129 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Krakeloitunut. Paikoittaista maalipinnan irtoamista.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T7
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Tarjottu

    4 000
    391 EUR
    457 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    217 touko 20:424000SEK
    217 touko 20:413500SEK
    114 touko 20:291500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia