HELGE LINDEN

Olja på duk, signerad.

Kustmotiv. 45 x 54 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T225
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    5 600
    543 EUR
    642 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
    7A18 touko 17:585600SEK
    618 touko 17:585600SEK
    718 touko 17:585400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia