KANNA samt BRICKA

Tenn, jugend, bland annat WMF, Tyskland, tidigt 1900-tal.

Kanna stämplad WMF. Bricka med dekor av kvinnofigur. Kanna med dekor av blomster. Längd 37, bredd 22. Kannans höjd 21 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    2 200
    215 EUR
    252 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
    523 touko 15:452200SEK
    223 touko 15:452000SEK
    523 touko 15:441900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia