KANDELABER

Silver, svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 1380 g.

Diameter 33 cm, höjd 21 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Tummumista.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V6

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    21 tuntia 45 minuuttia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    5 250
    509 EUR
    602 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 5 450 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    316 touko 21:485250SEK
    2A16 touko 21:485050SEK
    316 touko 21:485025SEK
    Pohjahinta 4 800 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia