PHILIPPE STARCK

Mahognyplywood, svartlackerade metallben. Stoppad dyna klädd i svart skinn.

Esineen kunto

Bruksslitage, smärre stötmärken och repor.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    220 touko 20:382000SEK
    220 touko 20:371900SEK
    117 touko 23:381800SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia