SKÅP

Régence-stil, sent 1900-tal.

Fanerat med lövträ, listverk och ornament i gulmetall. Dekor av bemålat blomster, flankerande pilastrar i grön sten. Skåpdörr samt två lådor. Bredd 92 cm, djup 49,5 cm, höjd ca 124 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Viiluvaurioita. Halkeamia/säröjä. Reikä. Avaimet puuttuvat.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P4

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 4 tuntia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Aloitustarjous on 300 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)