SPEGLAR

2 st, 1900-talets mitt.

Tredelade med utfällbara sidor. Bakstycke i trä.
En total bredd 90, höjd 71 cm.
En total bredd 70, höjd 63 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage. En med större kantnagg.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    1 260
    122 EUR
    144 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
    620 touko 19:571260SEK
    5A20 touko 19:571200SEK
    520 touko 15:471160SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia