1053827

SIDEBOARD, möjligen IKEA 1980-tal.

Svartlackerad metallstomme med två lösa svartlaminerade skivor. Längd 198, djup 38, höjd 83 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage. Smärre färgbortfall med mindre rost.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Manager Valuation Desk, Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 500
    146 EUR
    166 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
    617 touko 16:421500SEK
    5A17 touko 16:421400SEK
    517 touko 12:011100SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia