DÖDSKALLE / BORDSDEKORATION

Glas. Signerad "Ralph Lauren made by Ajka Crystal".

Bredd ca 14, djup ca 20, höjd ca 16,5 cm. Vikt ca 5800 gram.

Esineen kunto

Smärre repor.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Loppuhinta

    13 600
    1 330 EUR
    1 555 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (37 tarjousta)
    724 touko 12:0213600SEK
    14A24 touko 12:0213100SEK
    1424 touko 12:0013000SEK
    Pohjahinta 4 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia