1054319

HYLLOR

4 st, 1900-talets slut.

Kromade stålrör, rektangulära glashyllor. Längd 40, bredd 30 cm. Höjd 104 resp 135 cm.

Esineen kunto

Mindre slitage.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Manager Valuation Desk, Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    950
    90 EUR
    106 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    420 touko 20:21950SEK
    3A20 touko 20:21900SEK
    420 touko 20:21850SEK
    Pohjahinta 800 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia