UNO VALLMAN

Olja på pannå, signerad och daterad 1961.

Blomsterstilleben. 65x54 cm

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T28
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Loppuhinta

    4 200
    407 EUR
    481 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    321 touko 23:354200SEK
    520 touko 17:484000SEK
    Pohjahinta 4 000 SEK saavutettu
    418 touko 23:003600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia