UNO VALLMAN

Olja på duk, signerad och daterad 1968.

Stadsbild. 48x55 cm

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T25
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    6 400
    621 EUR
    734 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (21 tarjousta)
    421 touko 22:136400SEK
    721 touko 21:096200SEK
    4A21 touko 21:086000SEK
    Pohjahinta 3 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia