BYRÅ

Gustaviansk stil, 1800-talets slut / tidigt 1900-tal.

Fanerad med valnöt samt med flera träslag. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 110, djup 53, höjd 84 cm.

Esineen kunto

Renoverad och kompletterad. Skador, bortfall av faner och lister, torksprickor, repor, fläckar, märken. Avaimet puuttuvat.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 1 tunti

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    650
    63 EUR
    75 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 700 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    120 touko 16:39650SEK
    120 touko 16:39600SEK
    120 touko 16:38550SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia