1054516

ANNA-LISA THOMSON

Bordslampa, lergods, Upsala Ekeby.

Vitglaserad och reliefdekor. Vas omarbetad till lampa. Djupstämplad. Total höjd 63 cm.

Esineen kunto

Ej funktionstestad. Omarbetad. Krackelyr. Slitage. Borrad. Strömbrytare saknas.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    1 301
    124 EUR
    145 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
    1A21 touko 13:071301SEK
    521 touko 13:071201SEK
    1A21 touko 13:061101SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia