KARL AXEL PEHRSON

Skulptur, gjutmassa, signerad K. A. Pehrson och numrerad 54/105.

Målad. 36 x 17 cm.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    54 minuuttia 17 sekuntia

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    1 600
    155 EUR
    183 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 700 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
    720 touko 21:131600SEK
    6A20 touko 21:131500SEK
    720 touko 21:131500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia