TAMBURMAJOR

"Tree", Michael Young och Katrin Olina Petursdottir, Swedese, 2000-tal.

I form av träd. Höjd ca 195 cm.

Esineen kunto

Bruksskick.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G3

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lina Olsen

Lina Olsen
Arvioija

lina.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 3 tuntia

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    1 400
    136 EUR
    162 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 500 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
    7A19 touko 14:521400SEK
    1019 touko 14:521300SEK
    719 touko 09:111100SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia