BRUNO MATHSSON

SLAGBORD, "Maria Flap", Bruno Mathsson International, Värnamo. 1900-talets andra hälft.

Fanerat med ek. Etikettmärkt. Längd max ca 279 cm, bredd 90 cm, höjd 72 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 15 000 SEK

    Loppuhinta

    18 500
    1 795 EUR
    2 121 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
    4A23 touko 12:1418500SEK
    523 touko 12:1418000SEK
    4A22 touko 14:3016500SEK
    Pohjahinta 12 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia