JAN HÅFSTRÖM

Färglitografi, signerad och numrerad 12/270, daterad 1990.

"Uppbrott". Bladstorlek 92,5 x 60,5. Blindstämpel "Tumba grafik 1990".

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T109
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 1 tunti

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (21 tarjousta)
    7A23 touko 22:462000SEK
    823 touko 22:461900SEK
    723 touko 19:441800SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia