ERIC DETTHOW

Olja på pannå, signerad Detthow och daterad 24.

Kvinnor. 55x 45 cm

Esineen kunto

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T109
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 19 tuntia

    Lähtöhinta: 7 000 SEK

    Tarjottu

    5 000
    485 EUR
    573 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 5 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    622 touko 02:325000SEK
    Pohjahinta 5 000 SEK saavutettu
    520 touko 19:513000SEK
    119 touko 07:511000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia