LJUSSTAKAR

Ett par, mässing, 1800-talets första hälft.

Lösa ljusmanschetter. Höjd 42 cm.

Esineen kunto

En manschett något skev, i övrigt med smärre repor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Fredrik Karlsson

Tukholma

Fredrik Karlsson
Arvioija

fredrik.karlsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    2 600
    254 EUR
    297 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
    623 touko 20:382600SEK
    523 touko 20:332400SEK
    3A23 touko 20:332300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia