DALAHÄST

Omkring 1900.

Målad furu. Polykrom dekor mot vit grund. Höjd 21 cm.

Esineen kunto

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Nagg. Skada på ett ben.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V12

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    20 tuntia 37 minuuttia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    15 651
    1 518 EUR
    1 794 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 16 151 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (29 tarjousta)
    621 touko 20:5815651SEK
    4A21 touko 20:5815151SEK
    421 touko 15:4813131SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia