GRAHAM P FLIGHT

Olja på pannå. Signerad med monogram GPF.

"The Derby 1847".
61x122 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T36

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    4 päivää 7 tuntia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    5 000
    485 EUR
    573 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 5 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    3A20 touko 14:405000SEK
    420 touko 14:405000SEK
    3A20 touko 14:394200SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia