STIG LINDBERG

Servisdelar, porslin, 17 dlr, "Berså", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

11 mattallrikar, diameter 25
1 tekopp med fat
4 skålar, diameter 17, höjd 4,5
1 bricka, längd 32, bredd 23 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Repor. Märken. En mattallrik med nagg.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    2 800
    274 EUR
    320 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    322 touko 13:172800SEK
    2A22 touko 13:172600SEK
    219 touko 13:362422SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia