URNA

Porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).

Dekor i underglasyrblått, med motiv av dam och barn i trädgård, höjd 8,5 cm.

Esineen kunto

Slitage, nagg, kantspricka.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Alexandra Xu

Tukholma

Alexandra Xu
Arvioija

alexandra.xu@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 21 tuntia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    3 000
    291 EUR
    344 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 3 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    319 touko 20:053000SEK
    Pohjahinta 3 000 SEK saavutettu
    217 touko 23:051500SEK
    117 touko 20:05300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia