1056306

CARL HAMMOUD, litografi, signerad Carl Hammoud och daterad 2011, numrerad 19/60.

"Triangle". Bildmått 30 x 35 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Jessica Löfgren

    Tukholma

    Jessica Löfgren
    Arvioija

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    2 300
    224 EUR
    254 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    1A24 touko 11:082300SEK
    224 touko 11:082100SEK
    1A24 touko 11:071900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia