1056306

CARL HAMMOUD

Litografi, signerad Carl Hammoud och daterad 2011, numrerad 19/60.

"Triangle". Bildmått 30 x 35 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jessica Löfgren

Tukholma

Jessica Löfgren
Arvioija

jessica.lofgren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    2 300
    221 EUR
    257 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    1A24 touko 11:082300SEK
    224 touko 11:082100SEK
    1A24 touko 11:071900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia