BORD

Gärsnäs, 1900-talets slut.

Bok. Stag i kromad metall. Fällbara ben. Etikettmärkt. Längd 145 cm, bredd 72 cm, höjd 72 cm.

Esineen kunto

Slitage med repor, märken och fläckar.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)