SANDIN & BÜLOW

9 barstolar, "Natura", Materia, 1996.

Massiv björk, lackerad metall och nylonband. Sitshöjd 78 cm.

Muut tiedot

Modellen ursprungligen formgiven till projektet Sweden Next i Milano 1990.

Esineen kunto

Slitage med repor, fläckar och märken.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H54

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    400
    38 EUR
    45 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    318 heinä 17:06400SEK
    217 heinä 16:15350SEK
    111 heinä 12:24300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia