LENNART JIRLOW

Färglitografi, signerad L. Jirlow med blyerts. EA.

Restaurangscen. Mourlot. Bildmått 42 x 57 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Ei näkyviä vaurioita.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    4 555
    437 EUR
    508 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
    814 heinä 18:204555SEK
    7A14 heinä 18:204500SEK
    714 heinä 11:024200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia