KAMERA

Leica M4-P, nr 1587516, 1982, med objektiv tele-elmar 1:4/135, nr 2907042.

Svart kamerahus med objektiv. Objektivet med linslock och motljusskydd. Ljusmätare och instruktionsbok medföljer.

Esineen kunto

Smärre bruksslitage,m enstaka repor. Optiken med några enstaka repor. Ej funktionstestad.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Loppuhinta

    7 400
    710 EUR
    826 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    6A15 heinä 14:557400SEK
    515 heinä 14:557200SEK
    615 heinä 14:467000SEK
    Pohjahinta 6 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia