GILLIS LUNDGREN

Gungstol, "Gunga Din", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Lackerad. Sitshöjd ca 43/35 cm.

Esineen kunto

Slitage med visst färgbortfall. Senare sits- och nackkudde. Mindre sprickor, troligen färgsprickor.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    300
    29 EUR
    33 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    118 heinä 14:22300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia